Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

UG Arctic 297T XL FR
Goodyear UG Arctic 297T XL FR

245/40 R18
Goodyear UG Arctic 297T XL FR

Hooaeg :

Naastrehv

Kiirusindeks:

T (kuni 190 km/h)

Koormusindeks:

97 (730 kg)

Tarne :

Tarne kuni 2 tp

€ 222.13/tk € 288.77

Suurepärane pidamine talvisel teel, suur jõudlus ja kõrge kvaliteet. XL tähistus tagab suurema laadimisvõime. Vastupidav ja pika kasutuseaga.

Talverehv Goodyear UG Arctic 294T XL on suure jõudlusega, kõrge kvaliteediga ja kõrgema laadimisvõimega rehv. See on loodud pakkuma suurepärast pidamist kõikides talvistes ilmastikutingimustes, muutes sõidu ohutumaks ja mugavamaks.

Goodyear UG Arctic 294T XL rehvid on loodud vastu pidama ekstreemsetele ilmastikutingimustele. Need pakuvad suurepärast jõudlust madalatel temperatuuridel, parandades ohutust ja mugavust jäistes, lumistes või märgades tingimustes. Need on varustatud spetsiaalsete lahendustega, mis aitavad paremini haarata teed ja kontrollida sõiduki liikumist.

  • Parem jõudlus madalatel temperatuuridel: Rehv on loodud toimima väga madalatel temperatuuridel, tagades suurepärase sõiduohutuse.
  • Parem haaravus: Spetsiaalne segusisaldus tagab parema haaravuse jäistes tingimustes.
  • Suurem laadimisvõime: XL tähistus näitab, et rehv on mõeldud raskemate sõidukite jaoks, pakkudes paremat kaitset ja ohutust.

Lisaks on Goodyear UG Arctic 294T XL rehvid väga vastupidavad ja neil on pikk kasutusiga, mis tähendab, et need ei vaja sagedast vahetamist. Need on suurepärane valik neile, kes soovivad kvaliteetset ja jõudluskindlat rehvi oma sõidukile.

Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

78.94
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3

Kuumakse alates

296.67
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

78.07
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega

Sarnased tooted