Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

IceContact 3 TA88T XL FR
Continental IceContact 3 TA88T XL FR

205/45 R17
Continental IceContact 3 TA88T XL FR

Hooaeg :

Naastrehv

Kiirusindeks:

T (kuni 190 km/h)

Koormusindeks:

88 (560 kg)

Tarne :

Tarne kuni 2 tp

€ 189.96/tk € 246.94
Talvine revolutsioon
 
Uus tase talvistel teedel. 
Enneolematu naastrehv – saadaval paljudele sõiduautodele ja linnamaasturitele.
  • Fantastiline haarduvus jääl tagab ennenägematu sõiduelamuse
  • Võrratult parem juhitavus lörtsi ja lumega
  • Parimad sõiduomadused püsivad rehvi kogu tööea jooksul

LÄBIMURRE TALVISES LIIKLEMISES

Continental esitleb uhkusega oma uusimat naastutehnoloogiat ContiFlexStud™. Ainulaadsete eksperditeadmiste alusel väljatöötatud uudse ehitusega naastud vallandavad põneva revolutsiooni talvises liiklemises.

ContiFlexStud Logo

Miks on ContiFlexStud™ nii eriline?

Naastud ContiFlexStud™ on täiesti uudse disainiga, mis vähendab märkimisväärselt kulumist, parandab haarduvust jääl, pikendab rehvide tõhusat eluiga ja vähendab müra. Autojuhtidele, kes sõidavad talviti palju lumistel ja jäistel teedel, teeks kindlasti rõõmu kas või üks neist täiustustest. Kuid rehv, mis ühendab endas kõiki nelja, on rasketes teeoludes asendamatu.

Erakordne haarduvus jääl

Teepinna järgi painduv elastne kumminaast võimaldab kõval metalltihvtil sügavamale jäässe tungida. Tänu sellele paraneb haarduvus jäisel pinnal koguni 7% ning teie auto veojõud rakendub tõhusamalt.

New content item

Vähem rehvimüra

Tavalised naastrehvid tekitavad palju müra. See muudab autosõidu nii juhi kui ka reisijate jaoks ebamugavamaks. Naastud ContiFlexStud™ vähendavad salongi kostuvat müra. Metalltihvti ümbritsev kõrgtehnoloogiline kumminaast vähendab metalli ja teekatte vahelist hõõrdumist, mistõttu tekib ka vähem müra. Oleme veendunud, et meeldivamat sõidukogemust pakkuvaid talverehve pole olemas.

New content item

Teekate kulub vähem

Uus ContiFlexStud™ on teepinna järgi painduva elastse kummisäärega rehvinaast. See on väga oluline detail, sest teepind pole kunagi täiesti tasane ning tavalised naastud tungivad teekattesse ja lõhuvad seda. Naastu ContiFlexStud™ kummisäär aga vähendab teekatte kulumist, pehmendades metalltihvti kokkupuudet teepinnaga. Meie katsed näitavad, et teekatte kulumine väheneb tohutult – kuni 20%.

New content item

Pikem tõhus eluiga

Naastu ContiFlexStud™ radikaalselt uus disain tagab suurepärased sõiduomadused rehvide eluea lõpuni. Kuna naastu kummisäär kulub koos rehviturvisega, toimib metalltihvt tõhusalt ka rehvi kulumise korral, parandades sõiduohutust rehvi kogu eluea jooksul.

Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

67.51
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3

Kuumakse alates

253.70
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

66.77
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega

Sarnased tooted