Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

Soovitame
P ZERO SPORT 105Y XL
Pirelli P ZERO SPORT 105Y XL

265/40 R21
Pirelli P ZERO SPORT 105Y XL

Hooaeg :

Suverehv

Märghaardumine:

A

Kiirusindeks:

Y (kuni 300 km/h)

Koormusindeks:

105 (925 kg)

Müratase:

B (72 dB)

Tarne :

Tarne kuni 3 tp

€ 286.57/tk € 375.40

Sportlikule sõidule optimeeritud Pirelli rehvid parandavad pidurdusvõimet, juhitavust ja ohutust märgades oludes, vähendades samas müra ja tagades stabiilsuse.

Sportlik jõudlus igale sõidukile

Pirelli tootesarja arendamise verstapostiks on P ZERO™ , valitud turul kõrgele jõudlusele orienteeritud ja võimsamate mudelite originaalvarustuseks. Selle asümmeetriline turvisemuster parandab pidurdusvõimet ning juhitavust. Suurepärane märgades oludes koos parema ohutusega potentsiaalsetes vesiliu olukordades. Selle uus nanokomposiitühend tagab maksimaalse haarduvuse ja stabiilsuse. Rehvi struktuurne terviklikkus parandab roolile reageerimist, mis on sportsõidul hädavajalik, ning tagab ka turvise ühtlase kulumise. Spetsiaalsed s-kujulised sooned turvise piirkonnas tagavad madalama mürataseme, suurendades juhi mugavust.

 

 

RUN FLAT rehvid tähendavad ohutust. Need tagavad suurema kontrolli kariini hädaolukordade üle ja võimaldavad teil ohutult sõitu jätkata ka rehvirõhu kiire languse korral.

PIRELLI NOISE CANCELING SYSTEM™ (PNCS) on tehnoloogia, mis suudab vähendada sõidukis tekkivat müra, tänu rehvi sisemisele ümbermõõdule paigaldatud helisummutavale seadmele, vähendades müra poole võrra.

Cyber™ Tire on esimene sensoriga rehvidel põhinev süsteem maailmas, mis kogub olulisi andmeid ja edastab need reaalajas autole. Turvalisema, kohandatud tipptasemel sõidukogemuse ja kõrge jõudlusega.

Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

101.85
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3

Kuumakse alates

382.73
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

100.72
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
P ZERO SPORT 105Y XL

Sarnased tooted