Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

P ZERO WINTER 98V XL
Pirelli P ZERO WINTER 98V XL

245/40 R19
Pirelli P ZERO WINTER 98V XL

Hooaeg :

Lamellrehv

Märghaardumine:

B

Veeretakistus:

C

Kiirusindeks:

V (kuni 240 km/h)

Koormusindeks:

98 (750 kg)

Müratase:

B (70 dB)

Tarne :

Tarne kuni 3 tp

€ 309.93/tk € 406.01

Koostöö autotootjatega, täiuslik istuvus ja kõrge jõudlus on alati olnud P ZERO™ põhiväärtusteks.
Täna on see filosoofia saadaval ka talvehooajal. Uue P ZERO™ WINTERi tutvustamine võimaldab talvehooajale siseneda suure jõudlusega, tagades sama sõidukogemuse nii suvel P ZERO™ kui ka talvel P ZERO™ WINTERiga.

 

RUN FLAT rehvid tähendavad ohutust. Need tagavad suurema kontrolli kariini hädaolukordade üle ja võimaldavad teil ohutult sõitu jätkata ka rehvirõhu kiire languse korral.

PIRELLI NOISE CANCELING SYSTEM™ (PNCS) on tehnoloogia, mis suudab vähendada sõidukis tekkivat müra tänu rehvi sisemisele ümbermõõdule paigaldatud helisummutavale seadmele, vähendades müra poole võrra.

SEAL INSIDE™ on uus rehvi ehitustehnoloogia, mis võimaldab edasi sõita ilma rehvirõhku kaotamata ka siis, kui rehv on välise objekti poolt läbi torgatud, kattes peaaegu 85% võimalikest juhuslikest rõhukadu põhjustest.

 

ELECT™ märgis külgseinal identifitseerib Pirelli rehve, mis on spetsiaalselt välja töötatud suure jõudlusega elektri- ja pistiksõidukite jaoks kooskõlas Perfect Fit strateegiaga.

Cyber™ Tire on esimene sensoriga rehvidel põhinev süsteem maailmas, mis kogub olulisi andmeid ja edastab need reaalajas autole. Turvalisema, kohandatud tipptasemel sõidukogemuse ja kõrge jõudlusega.

Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

110.15
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3

Kuumakse alates

413.93
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

108.93
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
P ZERO WINTER 98V XL

Sarnased tooted