Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

Soovitame
P ZERO 111Y XL
Pirelli P ZERO 111Y XL

295/40 R21
Pirelli P ZERO 111Y XL

Hooaeg :

Suverehv

Märghaardumine:

B

Veeretakistus:

C

Kiirusindeks:

Y (kuni 300 km/h)

Koormusindeks:

111 (1090 kg)

Müratase:

C (74 dB)

Tarne :

Tarne kuni 3 tp

€ 260.74/tk € 341.57

Pirelli P ZERO on Max Performance suverehvid, mis pakuvad suurt jõudlust sportautodele, pidurdamise ja juhitavuse parandamist ning on vesiliu kindlad.

P Zero rehvid on Max Performance suverehvid, mis on saadud Pirelli 100-aastasest motospordikogemusest ja on välja töötatud võimsate sportautode, sportkupeede ja suure jõudlusega luksussedaanide juhtidele.

Pirelli tootesarja arengu verstapostiks on P ZERO™ valitud turu kõige jõudlusele orienteeritud ja võimsamate mudelite originaalvarustuseks. Selle asümmeetriline turvisemuster parandab pidurdusvõimet ning juhitavust. Suurepärane märgades oludes koos parema ohutusega potentsiaalsetes vesiliu olukordades. Selle uus nanokomposiitühend tagab maksimaalse haarduvuse ja stabiilsuse. Rehvi struktuurne terviklikkus parandab roolile reageerimist, mis on sportsõidul hädavajalik, ning tagab ka turvise ühtlase kulumise. Spetsiaalsed s-kujulised sooned turvise piirkonnas tagavad madalama mürataseme, suurendades juhi mugavust.

 

KOLM LAIA PIKISUUNIT

  • Kiirem vee väljutamine, et parandada ohutust ja kontrolli potentsiaalsetes vesiliu olukordades

 

S-KUJULINE TURVISE KUJUNDUS

  • Optimaalne rõhujaotus ohutuse tagamiseks kriitilistes pidurdustingimustes, sirgel ja läbivatel kurvides

KOLM TAHKET KESKRIBI

  • Parem pidurdamine ja haardumine ka suurel kiirusel tänu suurenenud mustri jäikusele, mis on optimeeritud ja ühtlase pindalaga

 

RUN FLAT rehvid tähendavad ohutust. Need tagavad suurema kontrolli kariini hädaolukordade üle ja võimaldavad teil ohutult sõitu jätkata ka rehvirõhu kiire languse korral.

 

PIRELLI NOISE CANCELING SYSTEM™ (PNCS) on tehnoloogia, mis suudab vähendada sõidukis tekkivat müra tänu rehvi sisemisele ümbermõõdule paigaldatud helisummutavale seadmele, vähendades müra poole võrra.

 

Cyber™ Tire on esimene sensoriga rehvidel põhinev süsteem maailmas, mis kogub olulisi andmeid ja edastab need reaalajas autole. Turvalisema, kohandatud tipptasemel sõidukogemuse ja kõrge jõudlusega.

Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

92.67
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3

Kuumakse alates

348.23
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

91.64
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
P ZERO 111Y XL

Sarnased tooted