Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

Blizzak LM500 84Q
Bridgestone Blizzak LM500 84Q

155/70 R19
Bridgestone Blizzak LM500 84Q

Hooaeg :

Lamellrehv

Märghaardumine:

B

Veeretakistus:

C

Kiirusindeks:

Q (kuni 160 km/h)

Koormusindeks:

84 (500 kg)

Müratase:

A (69 dB)

Tarne :

Tarne kuni 7 tp

€ 139.59/tk € 181.46

Blizzak LM-500, millel on oloogiline tehnoloogia, on Bridgestone'i ökoloogiliselt orienteeritud Performance talve-/lumerehv, mis on algselt välja töötatud BMW i3 ja i8 elektriautode juhtidele. Blizzak LM-500 rehvid, mis on loodud märkimisväärselt parandama rehvi veeretakistust ja sõiduki aerodünaamikat, et suurendada sõidukite ulatust, aitavad juhtidel säilitada oma sõiduki sportlikku välimust ja talvist liikuvust, pakkudes veojõudu külmal, kuival, märjal, lörtsisel ja lumega kaetud teedel.

Bridgestone'i oloogiline tehnoloogia valiti 2014. aastal Rehvitehnoloogia rahvusvahelistel innovatsiooni ja tipptaseme auhindade jagamisel "Aasta rehvitehnoloogiaks". See ühendab suure läbimõõduga rehvi kitsa turvisemustriga, et säästa energiat, mis muidu kaob rehvi sisemise hõõrdumise või sõiduki aerodünaamiline takistusega. Kui väiksema läbimõõduga rehvide turvis kogeb veeremisel suuremat läbipainet, siis suurema läbimõõduga rehvide turvis võib olla suurema rihmapingega ja väiksema läbipaindeprotsendiga, mis vähendab oluliselt rehvi deformatsiooni ja veeretakistust. Kitsas turvis parandab ka rehvide ja sõidukite aerodünaamikat, mis vähendab takistust.
 
Blizzak LM-500 rehvide turvisegu sisaldab ainulaadset polümeertehnoloogiat, mis parandab külma ilmaga haardumist. See segu on vormitud suunakujundusega, millel on pikk kontaktpind (selle kitsa laiuse suhtes), et kombineerida vesiliistumiskindlust märjal ja lörtsiga kaetud teedel enesekindla haarduvuse ja pidurdusjõuga külmades talveoludes. Ümardatud õlad soodustavad juhitavust kuival ja märjal teel, samas kui astmelised sõltumatud turviseplokid, mis kasutavad Lamelleni servaefektiga lamellid, suurendavad haarduvate servade arvu, et parandada haardumist lumel ja jääl.
Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

49.61
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3
Järelmaks

Kuumakse alates

186.43
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

49.06
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Blizzak LM500 84Q

Sarnased tooted