Rehvidveljed.ee e-Pood

Lai valik rehve igas hinnaklassis

Soovitame
ADVAN SPORT V105S 100Y XL
Yokohama ADVAN SPORT V105S 100Y XL

245/45 R18
Yokohama ADVAN SPORT V105S 100Y XL

Hooaeg :

Suverehv

Märghaardumine:

A

Veeretakistus:

D

Kiirusindeks:

Y (kuni 300 km/h)

Koormusindeks:

100 (800 kg)

Müratase:

B (72 dB)

Tarne :

Tarne kuni 3 tp

€ 142.79/tk € 187.06

Sportlik suverehv, mille on oma tehasevarustusse (OE) lisanud paljud juhtivad autotootjad – Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche ja Subaru. Mõeldud spetsiaalselt äriklassi ja kõrgete toimivusnäitajatega autodele.

LÄBIMÕELDUD PROTEKTORI MUSTER

A. Laiad kesksooned, mis juhivad vett eemale, kaitsevad rehvi vesiliu tekkimise eest ja parandavad märjal teel toimivust. Suurusest sõltuvalt võib neid olla kas kolm või neli.
B. Jäigad ja laiad küljeplokid suurendavad sõitmisel stabiilsust, eriti suure kiirusega sõites, samuti tagavad need suurepärase haarduvuse kuival teekattel.
C. Niinimetatud „vaikuselamellid“ – ribi sisemuse poole suunatud sisselõiked – vähendavad välist müra.

VAIKNE JA KINDEL SÕIT

Protektori asümmeetriline muster on välja töötatud nii, et see tagaks ühtlasi nii hea manööverdamisvõime kui ka sõidumugavuse. Niinimetatud spordiprofiiliga ribid tagavad samal ajal ühtlase kulumise.

PIKEM KASUTUSAEG JA KÕRGED TOIMIVUSNÄITAJAD

Komponent 5S aeglustab kulumist ning parandab märjal teel toimivust ja veojõudu tervikuna. See sisaldab mikroskoopilisi kvartsiosakesi, mitut liiki polümeere ja apelsiniõli.

PAREM JUHITAVUS

Protektori lähedal paiknev koorti kahekordne kattekiht suurendab külgede jäikust. Nii reageerib rehv paremini rooli liikumisele, vähendamata samal ajal mugavust. Samuti parandab selline konstruktsioon kuival teel haarduvust.

OE JA HOMOLOGEERIMISED

Rehvid ADVAN Sport V105 kuuluvad paljude tunnustatud autotootjate (Audi, BMW, Citroën, Mazda, Mercedes, Porsche ja Subaru) originaalvarustusse.

Eriti tuleb esile tõsta Mercedes-Benzi, mis otsustas juba ammu varustada mitu oma mudelit Yokohama rehvidega. Rehvid ADVAN Sport V105 kuuluvad klasside SL, SLK, CLS, C, S ja GLC tehasevarustusse. Neile rehvidele on omistatud ka märgistus MO (Mercedes Original), mis tähendab, et need on loodud tihedas koostöös tootjaga.

TEISTEST SPORDIREHVIDEST VAIKSEMAD

Muutuva sammuga paiknevad kuut liiki plokid vähendavad müra, hajutades selle sagedust.

Rehvidveljed.ee e-Pood
Järelmaks

Kuumakse alates

50.75
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
Esto 3

Kuumakse alates

190.70
Periood 3 kuud
Tutvu tingimustega
Liisi
Järelmaks

Kuumakse alates

50.19
Periood 12 kuud
Tutvu tingimustega
ADVAN SPORT V105S 100Y XL

Sarnased tooted